12 %
Заштеда 245 ден

Детска Кујна – My Kitchen

1750 ден

Интерактивна детска кујна со звук и светло.

Уште само 2 на залиха

Опис

Прекрасна Интерактивна Кујна со кујнски реквизити,

со кујнски реквизити, изработена од високо квалитетна АБС пластика. Кујната може да работи и на батерии и има вградено светилки, аудио систем, дузина различни реквизити, вклучувајќи кујнска опрема и храна.

Идеално за имагинативна игра, кујната изгледа и е комплет опремена како вистинска кујна.

Вашето дете може да се преправа дека навистина готви, кујната има многу фунцкии со светилките и аудио системот, ринглите, рерната, умивалникот со чешма и работната површина елегантно ја симулираат вистинската работа.

Карактеристики:

  • Одличен голем интерактивен сет со звук и светла.
  • Дузина различни елементи.
  • Рерна која се отвара
  • Шпорет со копчиња кои се вртат.
  • Симулација со звук и светло при интеракција.
  • Одлично за имагинативна игра.
  • Водник со чешма.
  • Различни кујнски алатки и прибор.
  • Сертифицирано

 

Димензии

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја идеално за импресивен подарок.

Димензии на пакувањето: 60 x 44x 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This