Детска Закачалка (18×7см) Повеќе бои

Универзална детска дрвена закалачка со живописни дезени.

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: 3201-3 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Универзална детска закалачка со живописни дезени изработена од дрво.
Закачалката е достапна во повеќе бои.

Димензии  18х7 см

Додатни информации

Модел

Слонче, Зајче, Куче

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This