30 %
Заштеда 235 ден

Детски Топчиња – Сет100

785 ден 550 ден

Сет од 100 квалитетни пластични топчиња идеални за детска игра.

На залиха

Опис

Сет од 100високо квалитетни големи детски топчиња со дијаметар од 5.5см
Одлични за детска игра, а со истите може да пополните замоче, базенче или детски шатор со што играта ќе биде уште по квалитетна.
Сетот се состои од 100 топчиња со основните бои.

Карактеристики и погодности:

  • Идеално за детска забава
  • Живописни бои
  • Еластична Хипоалергенска Пластика
  • Висок квалитет
  • Спакувани во мрежеста торба
  • Ø Дијаметар на топчињата 5.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This