19 %
Заштеда 840 ден

Детски Велосипед за Девојчиња – 16″ (Baby Sport)

4390 ден 3550 ден

Високо квалитетен детски велосипед  за девојчиња со дијаметар на тркалата 16″ (41 см)

Нема на залиха

Опис

 

Високо квалитетен детски велосипед за девојчиња (а може и момчиња) – Baby Sport со дијаметар на тркалата 16″ (41 см) Безбеден и квалитетно изработен.

Карактеристики и погодности:

  • Ѕвонче
  • Композитен челичен рам
  • Помошни тркалца (кои се вадат откога детето ќе научи да вози)
  • Прекрасна корпа за реквизити пред кормилото.
  • Висината на седиштето се прилагодува.
  • Предни и задни рачни сопирачки.

Димензии:

  • Должина 114 см
  • Ширина  54 см
  • Висина 72 см
  • Дијаметар на тркалата 41 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Детски Велосипед за Девојчиња – 16″ (Baby Sport)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This