15 %
Заштеда 120 ден

Детско Столче со Послужавник

800 ден 680 ден

Прекрасно и функционално комбинирано детско столче со послужавник и меко музичко седиште изработено од квалитетна пластика.

Опис

Прекрасно и функционално комбинирнао детско столче изработено од квалитетна пластика со меко седиште. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.

Столчето има послужавник кој по потреба се вади, и на истиот може да јаде и да си игра. Мекото седиште со прекрасен дезен свири кога детето ќе седне.

Со овие столчиња децата може се научат да седат правилно, навика што ќе им служи цел живот.

Столчињата се изработени од квалитетна пластика, цврсти и лесни се (детето може само да ги преместува од едно место на друго) а можат и да се поставуваат едно врз друго, што ги прави идеални за складирање кога не се користат.

Димензии:

  • Ширина 42 см
  • Должина 42 см
  • Висина 40 см
  • Висина на седиште 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This