25 %
Заштеда 95 ден

Дигитален Термометар

380 ден 285 ден

Исклучително практичен дигитален термометар за вашиот дом или автомобил.

Опис

Компактен дигитален термометар, со кој секогаш ќе имате увид на температурата во вашиот дом или автомобил.

Може да го закачете или залепите со вградената вакум смукалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×