30 %
Заштеда 300 ден

Дигитална Четка за Пеглање – Straight Artifact

990 ден 690 ден

Керамичка Четка за исправување на косата со термометар и контрола за подесување на температурата.

Опис

Убаво обликуваната коса е врлина на секоја модерна жена. Секојдневното одење во фризерски салон не е практично, или уште поважно – не е економски исплатливо. Затоа ве повикуваме да се запознаете со оваа иновативна дигитална четка за исправување косата со која секојдневно ќе може сами да си обликувате костата.

Блегодарение на иновативниот дизајн со 3Д керамички запци, иновативен систем за дистрибуција на анјони и прилагодлива температура на загревање, со оваа високо квалитетна керамичка четка ќе ја исправите вашата коса со леснотија.

 

Температурата на четката се приспособува дигитално со копчиња, а истата може да ја пратите на вградениот ЛЦД дисплеј. Со ергономската рачка и вртливиот кабел, четката е исклучително лесна за употреба, многу брзо и лесно ќе ја исправите косата.

Кога ќе ја вклучите четката многу брзо постига температура, енергетски ефикасна е и целата операција ќе ја завршите само за неколку минути.

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Професионален фризерски третман за неколку минути
 • Систем со дистрибуција на анјони
 • Совршена права коса
 • Копчиња за подесување на температурата до 230°C
 • Свтилка индикатор
 • Ротирачки кабел
 • Заштитни изолациска обвивка
 • Не ја оштетува косата
 • Се користи на сува коса
 • Ја крева косата во коренот и секое влакно го загрева за да се исправи
 • LCD екран за температура
 • Портабл е може да ја носите со себе и кога патувате
 • 3D керамички запци
 • 220-240V AC, 50/60 Hz, 50W

 

Исклучително лесно за употреба, ќе се прашувате како сте можеле без четката, и најважно од се неверојатно ефтина е, ќе ве чини колку само 1-2 посети на вашиот фризерски салон.

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×