20 %
Заштеда 20 ден

Држач за Мобилен

(2 оценки од муштерии)

100 ден 80 ден

Ултра практичен држач за мобилен додека го полните.

Опис

Ова е производот кој знате дека ви треба само не знаевте дека постои, нема повеќе вашиот мобилен да стои на подот додека го полните, нема да ви се истеглува и оштетува кабелот на полначот…

Овој едноставен, но револуционарен држач ќе го користите повторно и повторно…

Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква боја да ви пратиме (во зависност од достапноста).

ДИМЕНЗИИ:

2 коментари за Држач за Мобилен

  1. Liljana

    Odlicni se.

  2. Горан

    За средни и помали телефони можеби се одлични но за поголеми како мојот, не се баш практични.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×