25 %
Заштеда 740 ден
25 %
Заштеда 740 ден
25 %
Заштеда 740 ден
25 %
ПОПУСТ 740 ден
dubakTR-crven
dubakTR-plavdubakTR-rozedubakTR-zelen

Дубак – ES ROBOT (повеќе бои)

2990 ден 2250 ден

Квалитетен Детски Дубак (Проодувалка) стилизиран како робот

Исчисти

Опис на Производот

Квалитетен Детски Дубак (Проодувалка) стилизиран како робот, достапен во четири бои.

Дубакот има и табла со различни играчки и копчиња за занимавање и развој на креативноста на детето.

Погодно за деца над 6 месечна возраст.

Има меко тапацирано седиште кое лесно се чисти.

Дебел квалитетен рам со 8 тркалца.

Додатни информации

Боја

Плава, Розе, Црвена, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Дубак – ES ROBOT (повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This