20

Двоен Штендер

Original price was: 1025 ден.Current price is: 820 ден.

Двоен телескопски штендер за алишта со тркала.

Нема на залиха

Опис

Квалитетен двоен телескопски штендер-сталажа со тркала, со кој облеката и реквизитите секогаш ќе ви бидат на дофат.

Благодарение на инвентивниот телескопски дизајн, висината се подесува од 80 до 133см. Во зависност од приликите и потребите.

А може и да го возите низ домот благодарение на вградените тркала, и да го фиксирате на одредена позиција со кочниците на тркалата.

Тркалцата ротираат 360 степени, а  имаат и кочници и може да го закочите.

 

Штендерот исклучително стабилен, благодарение на дизајнот со комбинација на ПП пластика и иноксни шипки.

Покрај како штендер може да се користи и како закачалка, сталажа, дури и како сушара за сушење алишта, изработен е од квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

 

Димензии:

 

Имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This