15 %
Заштеда 165 ден

Двострана Табла со Магнети и Абакус (63×47см)

1100 ден 935 ден

Голема двострана табла со магнетни бројки и букви, креди и фломастер.

Опис

Голема двострана табла со магнетни букви и бројки, бројало абакус и часовник.

Ова е од најкорисните играчки за развој и едукација на децата.

Од едната страна може да се редат магнетни бројки/букви и пишува со фломастер, а од другата страна може да се пишува со креда.

Сетот се сосоти од:
-Двострана табла со часовник и абакус
-Сет од 56 бројки, букви и симболи.
-Фломастер
-Сет од 4 креди во разни бои
-Бришач

Димензии:
Висина 63 см
Ширина 47 см
Дебелина 1.7 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×