60 %
Заштеда 595 ден

Џебови за Автомобил (сет 2)

990 ден 395 ден

Ултра практични џебови за автомобил со кој вашите аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака.

Уште само 2 на залиха

Опис

Исклучително практични пластични џебови за вашите есенцијални аксесоари, како телефонот, клучевите, паричникот, итн… кој може да ги поставите помеѓу седиштата на вашиот автомобил.

Џебовите се изработени од високо квалитетна прилагодлива флекси пластика, и се што треба да направите е да ги вметнете од страната на седиштата на вашиот автомобил.

Нема повеќе да го губите телефонот, ситните пари или запалката помеѓу седиштата, напротив тие секогаш ќе ви се при рака.

Ова е од оние производи кои знаете дека многу ви требаат но не знаевте дека постојат.

Сетот се состои од 2 пара џебови, спакувани во прекрасно трговско пакување идеално и за подарок.

Карактеристики и Погодности:

  • Ги фаќа предметите пред да ви паднат помеѓу седиштето
  • Ствара екстра простор за складирање на дофат
  • Ви помаѓа од непотребно губење на вниманието
  • Ги држи тешко достапните места чисти
  • Едноставна монтажа за неколку секунди
  • Универзанла големина се фаќа во сите автомобили
  • Останува на место кога го движите седиштето напред-назад
  • Дискретно и елегантно се вклопува во секој ентериер
  • Ултра трајно, лесно за чистење – може да го измиете со вода

 

Забелешка: По поставувањето помеѓу седиштата, препорачуваме да ги пополните со некој мек и робусен предмет/и и да го оставите одреден период, за да може флекси пластиката да се оформи согласно вашата конфигурација.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This