50

Еднорачни Тегови (0.65кг)

290 ден

Високо квалитетни еднорачни тегови со ергономски дизајн, цената е за 1 тег.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетни иновативни, ергономски, еднорачни тегови тегови кои ќе ви помогнат да го зацврстите рацете и горниот дел од телото.

Вашите бицепс, трицепс, трапезоидни и делтоидни мускули. Тонирајте го вашето тело со овие тегови кои можат да се користат слободно во домашни услови, фитнес сали па дури и на работното место.

Одлични се и како додаток при вежбање јога и пилатес.

Тие се исклучително мали па можете да ги носите и во вашата чанта и да ги носите насекаде.

 

Благодарение на изработката од високо квалитетни компоненти, метална основа обложена со, хипоалергена обвивка.

Тегот нема мирис, пријатно за допир и фаќање, отпорно на пот, нелизгаво и ви овозможува прекраен комфорт при користењето.

 

Во здраво тело здрав дух!

Теговите се достапен во 2 бои, розева и виолетово плава, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за еден тег.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This