20 %
Заштеда 160 ден

Едукативна Дрвена Играчка

795 ден 635 ден

Високо квалитетна едукативна дрвена со бројки, пулови и сложувалка.

Опис

Прекрасна високо квалитетна дрвена едукативна играчка со бројки, пулови за редење и сложувалка.

Одлично за когнитивниот, интелектуалниот и моторичкиот развој на вашето дете. Посебно за учење на бројките, броењето, поимот за количина, развој на моторичките функции, координација на рацете со очите.

Оваа е едукативна играчка која едноставно не смеете да ја пропушттите.

Играчката доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално за подарок.

Димензии: 35×15см

Забелешка: Можно е да има благи варијации на боите за разлика од прикажаните фотографии.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×