20 %
Заштеда 130 ден

Фитнес Топка со Пумпа (55см)

650 ден 520 ден

Високо квалитетна фитнес топка за вежбање, јога и пилатес со гратис пумпа за помпање.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна топка за вежбање, јога и пилатес со гратис пумпа за помпање.

 

Идеална за одржување на вашето тело и дух, потребни се само неколку минути дневно.

Топката е достапна во виолетова боја

Дијаметар φ 55 см

Во здраво тело здрав дух!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This