15

Берберска Наметка

425 ден

Професионална салонска – фризерска наметка за шишање, достапна во 3 различни дезени.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна професионална наметка за шишање достапна во 3 прекрасни дезени.

Нема повеќе влакна насекаде при обликување или потстрижување на вашата коса или брада, практична и едноставна наметка со можност да ја подесувате големината околу вратот.

Заштитете ја вашата облека при бојадисување на вашата коса.

Прекрасниот дизајн ја прави оваа престрилка уникатна и модерна.

Направена е од квалитетна ткаенина, мека текстура, материјалот е направен така што овозможува дишење и со тоа го избегнувате потењето. Не се лепат влакната на самата престилка.


Заштитете се при потстрижување или фарбање на вашата коса или брада.

Димензии: 140cm*160cm

Материјал: Polyester, Taffeta, Chiffon

Наметката е достапна во 3 прекрасни дезени, доколку имате преференца каков да ви пратиме пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратен дезен по случан избор.

Цената е за 1 наметка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This