25

Гардеробер – Simple Wardrobe (Pink Dots)

Original price was: 1295 ден.Current price is: 970 ден.

Ултра практичен преносен гардеробер – организатор со заштитна прекривка и странични џебови.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен квалитетен преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен иновативен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитна прекривка на патент со што дополнително може да ја заштитете облеката.

Во страничните џебови-организатори ќе може да ги чувате вашите реквизите и аксесоари кои секогаш ќе ви се при дофат.

Во зависност од потребата полиците може да ги прилагодите како сакате.

Шипките се изработени од високо квалитетен галванизиран челик, спојките се изработени од квалитетна ПП пластика.

Наметката е изработена од квалитетен материјал кој тешко се валка, лесно се чисти и отпорен е на влага.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Лесно се склопува и расклопува.

Димензии:
Висна 150 см
Должина 70 см
Ширина 45 см

Овој гардеробер е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите гардеробери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ГАРДЕРОБЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This