30

Еластичен Организер

385 ден

Иновативен ултра практичен еластичен организер за складирање на вашите аксесоари, реквизити, козметика, боици, алатки и телефони.

На залиха

Опис

Ултра практичен иновативен организер за чување и организација на вашите аксесоари, алатки, козметика, мобилни, итн…

Организерот е изработен од високо квалитетна ткаенина во комбинација со латекс.

Толку е практичен и едноставен за користење што буквално ќе може да сместите се во секоја прилика, и е ограничен само со вашата имагинација.

Компактен и преносен, идеален е за патување, без проблем ќе ги собере вашите есенцијални аксесоари, а може да си земете уште еден и да ја организирате вашата козметика и средства за лична хигиена.

Одличен е и за организација на вашите алатки или бои и боици.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го користите повторно и повторно со големо задоволсто.

 

ДИМЕНЗИИ: 27.5 x 19.5 x 8cm

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Цената е за 1 организер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This