Гардеробер (Brown)

1990 ден

Ултра практичен преносен гардеробер – организатор со заштитни прекривки.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен лесен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитни прекривки на патент со што дополнително може да ја заштитете облеката.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Лесно се склопува и расклопува.

Димензии

 

Гардероберот е достапен во Кафеава, Плава, Црвена и Виолетова боја.

 

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This