80

Апаратче за Трепки – Glamour Eyes

298 ден

Дозволете вашите очи да зборуваат

и направете го првиот впечаток  со Glamour Eyes.

Нема на залиха

Опис

Напомена: Овој производ е на ликвидацја (бидејќи е постар увоз) и цената е пониска и од фабричката, приложената батерија во пакувањето е стара и не работи треба да си набавите нова алкална батерија. Бидејќи е по ликвидациска цена, производот не подлежи на гаранција или замена!!!

 

 

Девојките  се упорни…

За добар изглед би направиле се.

Ви го претставуваме Glamour Eyes од ТВ ШОП.
Мазниот и компактен загревачки извиткувач на трепки.

Ќе го промени обликот на вашите трепки и ќе направи

вашите очи да изгледаат сензационално.

Glamour Eyes  се загрева ултра брзо и е подготвен

за употреба за само 60 секунди.

Вештиот   дизајн на чешлање и заштитен елемент

прави вашите трепки да бидат загреани

и тоа со потполна безбедност.

Прецизниот и елегантен дизајн на Glamour Eyes

е прилично едноставен за употреба.

Само прочешлајте ги  и најмалите трепки за

3 секунди ќе изгледаат неверојатно.

Ако можете да користите маскара, тогаш ќе

можете да го користите и Glamour Eyes.

Навистина ќе ја забележите разликата и  бидете

сигурни дека и другите ќе го забележат тоа.

Glamour Eyes ќе им даде на вашите трепки тотално

природна извиеност која долго трае и тоа без

залепување, притискање или  извиткување.

Виткањето ќе ги раздели и продолжи вашите трепки

и ќе им даде  извитканост,густина и зголемен

изглед на вашите трепки.

Glamour Eyes е супер пренослив, можете да го носите

во вашата мејк-уп чанта или ранец

и доаѓа со оваа  велвет чанта за носење

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This