20 %
Заштеда 70 ден
20 %
Заштеда 70 ден
20 %
Заштеда 70 ден
20 %
Заштеда 70 ден
20 %
ПОПУСТ 70 ден

Градник (Силиконски) – Un Bra

350 ден 280 ден

Невидлив силиконски градник, со кој инстантно ќе го зголемите обемот на вашите гради.

Исчисти

Опис

Un Bra е градник без прерамки и без лента на грбот, кој воедно, на природен начин визуелно ќе ги зголеми градите. Можете да го носите со различни модели за да создадете тој екстра-специјален изглед. Составен е од две специјални хипоалергенски силиконски кошници со адхезивна површина.

Un Bra е нештетен, сигурен и дискретен бидејќи воопшто нема прерамки и лента на грбот. За разлика од другите градници, нема тесни прерамки и жица под градите кои можат да бидат многу неудобни и непријатни за носење. И бидејќи нема шевови и рабови, мазните контури на Un Bra  ќе изгледаат фантастично под сите видови текстилни материјали и со сите модни стилови.

Ќе се чувствувате посекси и посигурно од кога и да е порано, бидејќи градникот ја подобрува вашата природна големина и лесно се подесува овозможувајќи ви да имате деколте за кое отсекогаш сте сонувале. Се што треба да направите е да го превртите и нежно притиснете и ќе застане токму таму каде што треба.

Силиконските кошници се дизајнирани така што овозможуваат природен изглед и чувство и за миг ќе ви дадат секси и природна форма. Единствената нештетна хипоалергенска леплива површина го прави градикот многу лесен за употреба.
Un Bra  може да го облечете под различни модели на облека за да го создадете тој екстра-специјален изглед. Копчето на предниот дел од Инвизибл Бра ќе ви овозможи да го имате деколтето за кое отсекогаш сте сонувале. Многу е едноставно, кога го облекувате вашиот Un Bra наместете ги силиконските кошници поодалечено, а потоа закопчајте ги со што ќе добиете ефект на пуш-ап градник.

unbra-07

Носете го под блузи со прерамки, отворени блузи и фустани со шлиц, блузи-марами, блузи и фустани, па дури и со голи рамења. Un Bra  ќе ви го даде тој секси и заводничи изглед со кој секако ќе бидете забележани кога тоа ќе ви биде најважно.


И тоа не само во специјални прилики бидејќи градникот е толку удобен и можете да го носите кога и да посакате.
Un Bra  е составен само од силиконските кошници и ги нема оние непривлечни прерамки на грбот.

 

Un Bra  е достапен во 4 големини и тоа А, Б, Ц и Д:

  • Големината А одговара на: 65A, 65B, 65C, 70A, 70B, 75A, 75B, 80A
  • Големината Б одговара на:; 65D, 70C, 70D, 75C, 80B, 85A, 85B
  • Големината Ц одговара на:; 65E, 70E, 75D, 80C, 85C, 90A, 90B
  • Големината Д одговара на:; 65F, 70F, 75E, 75F, 80D, 85D, 90C, 90D

Додатни информации

Големина

A, B, C, D

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×