60 %
Заштеда 4194 ден

Халогенска Рерна (HALOGEN OVEN)

6990 ден 2796 ден

Печете брзо и ефикасно со халогенската рерна, која дури и самата се чисти.

Нема на залиха

Опис

 

 

Ова е брилијантен нов начин да готвите побрзо, со задоволство и полесно од било кога. Ова е фантастичната Халогенска рерна. Тајната е во фантастичниот Халогенски елемент. Се загрева скоро инстантно и научно е докажано дека готви многу побрзо од конвенционална рерна. За разлика од микрорерните, со Халогенската рерна, секогаш храната ќе биде со природен изглед и вкус. И бидејќи ја гледате храната додека се приготвува, секогаш ќе ја печете до перфекција.

 

Халогенската рерна доаѓа со термо-отпорна основа и две подлоги така што можете да готвите на две нивоа истовремено. Безбедно можете да готвите и со фолија – идеално за секакви рецепти. Компактна е да ја сместите било каде на вашата работна површина… и преносна да ја земете со себе.
Најдобро од се, можете да кажете збогум на една од најлошите работи во домаќинството – ЧИСТЕЊЕ НА РЕРНАТА. Халогенската Рерна може сама да се чисти – Неверојатно!!! Само наместете на опцијата за автоматско чистење и оставете ја рерната сама да се исчисти. .

 

Исто така и маснотиите се цедат на страна – идеално за здрава исхрана. Има вграден моќен мотор, така што топлината се дистрибуира брзо и рамномерно.

 

 

1 СЕТ Halogen Oven се состои од:

 • главна единица
 • стаклена рерна
 • термо-отпорна основа
 • две подлоги
 • прикладен држач за храна

 

1 коментар за Халогенска Рерна (HALOGEN OVEN)

 1. Violeta

  Kako mozi da se poraca ziveam vo Bitols

  • NAMA

   Почитувана Виолета,
   Јавете се на 071 308 777 или пратете ни фејсбук порака и ние ќе ја внесеме нарачката во системот на ваше име.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×