50 %
Заштеда 295 ден

Фитнес Хеланки за Слабеење (Неотекс)

590 ден 295 ден

Хеланки за слабеење изработени од неотекс материјал.

Опис

Ова се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден.

Дизајнирани со Неотекс технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија.

Со Фитнес Хеланките, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This