Инка

25 ден

Инка за точење.

Шифра: 1587 Категории: , , Ознака:

Опис

Практична, пластична инка, достапна во повеќе бои.

Доколку имате префенеца за боја, при телефонската нарачка може да се договорите со нашите оператори каква боја да ви пратиме.

Дијаметар на горниот дел 115мм
Дијаметар на долниот дел 15мм

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This