Иноксен WC сет со четка

395 ден

Квалитетен WC сет со четка, изработен од Инокс

Опис

Елегантен WC сет со четка, изработен од Инокс.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This