Иноксен WC сет со Четка

370 ден

Квалитетен WC сет со четка, изработен од Инокс

Опис

Високо квалитетен елегантен WC сет со четка, изработен од нерѓосувачки челки – Инокс.

 

Димензии:
Висина 380мм
Дијаметар 95мм

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This