Иновативна Столна Ламба – Дрво и Коноп

1550 ден

Модерна и уникатна столна ламба. Телеото на ламбата е изработено од дрво, додека абожурот е изработен од коноп со негова природна боја.

Опис

Модерна и уникатна столна ламба изработена од дрво и коноп.

Телеото на ламбата е изработено од дрво, додека абожурот е изработен од коноп со негова природна боја.

Оваа иновативна столна ламба има опција за промена на положбата на стоење.

Може да биде наместена да стои исправено а можете и да ја навалите да стои во наведната положба.

Неодолив дизајн кој плени со својата убавина и уникатност, се вклопува во секое домашно уредување.

 

Димензии: 

Висина: 40cm

Постоље: 18 x 9cm

Дијаметари на Абожур: 24cm и 16cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This