Бебе во Kада (35х17х5) повеќе бои

175 ден

Сет када со бебе

Исчисти

Опис

Сет када со бебе и шампон. Достапно во повеќе бои.

Димензии: 35х17х5 см

Додатни информации

Боја

Плава, Жолта, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бебе во Kада (35х17х5) повеќе бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X