Калапи за торта и колачи – Сет 3

455 ден

Сет од 3 флексибилни капали за идеално обликување на торта и колачи.

Опис

Сет од 3 флексибилни калапи за идеално обликување на торта и колачи.

Димензии:
Голема: 28 см
Средна: 26 см
Мала: 24 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×