15 %
Заштеда 70 ден

Калапи за торта и колачи – Сет 3

455 ден 385 ден

Сет од 3 флексибилни капали за идеално обликување на торта и колачи.

Нема на залиха

Опис

Сет од 3 флексибилни калапи за идеално обликување на торта и колачи.

Димензии:
Голема: 28 см
Средна: 26 см
Мала: 24 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Калапи за торта и колачи – Сет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This