15 %
Заштеда 255 ден

Канцелариски стол 620 (Сина)

1700 ден 1445 ден

Канцелариски стол обложен со штоф.

Опис

Канцелариски метален стол обложен со син штоф.

Спецификации и Димензии:

  • Висина: 82 см
  • Ширина: 53 см
  • Должина: 43 см
  • Висина на седење: 48 см
  • Носивост: до 150 Кг

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×