Капачиња за Вентил на Гуми (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: JT-37-П Категорија:

Опис

Прекрасен сет од 4 високо квалитетни алуминиумски капачиња за вентилите на автомобилските гуми.

Производот е достапен само со сина боја.

 

Цената е за еден сет од 4 капачиња.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×