Фолија За Далечински (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

На залиха

Шифра: CO-119-П Категории: ,

Опис

Гледате интересен филм во комбинација со пуканки и сок, и одеднаш несакајќи случајно го истурате сокот врз далечинскиот.

Ова е само едно од непријатните сценарија, кои може да го оштетат вашиот далечински управувач…

Ви ги претставуваме иновативните заштитни фолии за далечински кој ќе ги заштитат вашите далечински од слични сценарија, а воедно заштитува и од прашина и нечистотии.

Монтажата е исклучително лесна, се става далечинското во една од 5 те  ќеси кои доаѓаат во сетот, и се дува со топол воздух од вашиот фен за коса, за кратко фолијата ќе се оформи во согласност со вашето далечинско а вишокот го сечете.

Покрај за далечински може да се користат и како заштита за обични предмети, а може да ги користите дури и за складирање и чување на вашиот накит или пари

 

Цената е за 1 сет кој се состои од 5 фолии со дименсии 270x110mm.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This