Керамички тегли сет 4

800 ден

Керамички сет составен од три тегли и еден држач.

Шифра: 6607 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Овој сет е составен од 4 дела, од кои 3 керамички тегли со дрвен поклопец изработен од квалитетно бамбусово дрво, како и држач за истите, изработен од бамбусово дрво. Во склоп со секоја од нив оди и по една мала керамичка лажица.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Керамички тегли сет 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This