15 %
Заштеда 445 ден

Клацкалка – Слонче

2995 ден 2550 ден

Високо квалитетна детска играчка за јавање – клацкалка стилизирана како слон.

Опис

Високо квалитетна детска играчка за јавање – клацкалка. Прекрасно стилизирана како слонче.

 

Изработена од високо квалитетна АБС пластика, лесна и преносна, без остри рабови, иделана за разонода и забава на најмалите. Може да се користи и дома и надвор.

Димензии: 84x30x53см

 

Забелешка: можно е да има мали варијации во комбинацијата на боите споредбено со приложената фотографија.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×