15 %
Заштеда 445 ден

Клацкалка – Жирафа

2995 ден 2550 ден

Високо квалитетна детска играчка за јавање – клацкалка стилизирана како жирафичка.

Опис

Високо квалитетна детска играчка за јавање – клацкалка. Прекрасно стилизирана како жирафичка.

 

Изработена од високо квалитетна АБС пластика, лесна и преносна, без остри рабови, иделана за разонода и забава на најмалите. Може да се користи и дома и надвор.

Димензии: 84x30x53см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×