20 %
Заштеда 2250 ден

Клуб маса – Деси

11500 ден 9250 ден

Високо квалитетена дрвена клуб маса која ќе донесе елеганција во вашата дневна соба.

Опис

Високо квалитетена дрвена клуб маса со стакло. Која ќе донесе елеганција во вашата дневна соба, а истовремено тестираниот дизајн ја прави многу практична за користење.
Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа клуб маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Произведено во Македонија за извоз.

Димензии:
Висина 45 см
Должина 120 см
Ширина 70 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Клуб маса – Деси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This