20 %
Заштеда 2250 ден

Клуб маса – Деси

11500 ден 9250 ден

Високо квалитетена дрвена клуб маса која ќе донесе елеганција во вашата дневна соба.

Шифра: АЛ-КМ-деси Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Високо квалитетена дрвена клуб маса со стакло. Која ќе донесе елеганција во вашата дневна соба, а истовремено тестираниот дизајн ја прави многу практична за користење.
Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа клуб маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Произведено во Македонија за извоз.

Димензии:
Висина 45 см
Должина 120 см
Ширина 70 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Клуб маса – Деси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X