Клуб маса – Класик

7990 ден

Високо квалитетена дрвена клуб маса со класичен дизајн.

Шифра: АЛ-КМ-класик-1 Категории: , Ознаки: , , , , ,

Опис

Високо квалитетена дрвена клуб маса. Тестираниот класичен дизајн ја прави многу практична за користење.
Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа клуб маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Масата е комплетно изработена од 18мм фарбан/фурниран медиапан, а ногарките се изработени од високо квалитетна масивна Бука.

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Кликнете овде за да ги видите сите бои кои ги има на располагање.

 

Димензии:
Висина 45 см
Должина 119 см
Ширина 69 см

 

Произведено во Македонија.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Клуб маса – Класик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This