18 %
Заштеда 1510 ден

Клуб маса – Класик

8500 ден 6990 ден

Високо квалитетена дрвена клуб маса со класичен дизајн.

Шифра: АЛ-КМ-класик-1 Категории: , , Ознаки: , , , , ,

Опис

Високо квалитетена дрвена клуб маса. Тестираниот класичен дизајн ја прави многу практична за користење.
Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа клуб маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Произведено во Македонија за извоз.

Димензии:
Висина 45 см
Должина 120 см
Ширина 70 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Клуб маса – Класик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This