15 %
Заштеда 25 ден

Коцки – Подлога за Под (60×60см)

140 ден

Големи меки плочки за под.

На залиха

Опис

Исклучително практични меки, коцки за под со кои може да ја обложите било која површина. Идеални за игротека или детска соба.

Освен како подлога за под може да служат и како креативна играчка, (правење фигури, коцки, инт….)

Изработено од т.н. експандирана пена (ЕВА етилен-винил-ацетат), подлогите имаат одлични изолациони карактеристики, отпорни се на УВ зраци, исклучително флексибилни и трајни, водоотпорни и нетоксични.

Дебелината од 1.2см ги прави совшени за безбедна игра, идеални за неуморно играње.

Исклучително лесни за одржување дури и ако ви се истури нешто само пребришувате со влажна крпа.

Можноста за избор на бои по желба ќе ви овозможи да си играте со комбинациите на бои во зависност од вашиот простор и ентериер.

Производ кој ќе го користите повторно и повторно.

Цената е за една подлога (коцка) со димензии 60 x 60 x 1.2см

Подлогите се достапни во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква да ви пратиме во зависност од достапноста. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This