45 %
Заштеда 1660 ден

Комбиниран Релаксатор (3во1) – iBaby Blue

3650 ден 1990 ден

Квалитетен комбиниран релаксатор со три прилагодливи функции во зависност од возраста.

Опис

Високо квалитетен комбиниран релаксатор 3 во 1, кој кога детето е новороденче ќе се користи како релаксатор, потоа како лулка и кога детето ќе прооди како столче/лулка.

Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува, и вибрира. Може и да лула и да биде статичен, одлично за хранење на детето.

Додатокот со висечки играчки е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите.

Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, лесно се вади и може да се пере во машина.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Безбедно и комфорно
 • Смирувачки нежни вибрации
 • Повеќе позиции седиштето за  комфор во зависност од возраста
 • Висечки Играчки
 • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
 • Живописни дезени со светли бои, одлично за визуелниот развој
 • Носивост 18 Кг.
 • За деца од 0 до 36 месеци
 • Навлака која може се пере во машина.
 • Сертифицирано

 

Димензии кога е монтиран:

 • Висина 49 см
 • Ширина 46 см
 • Должина 65 см

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

Димензии на пакувањето:

 • Висина 39 см
 • Ширина 8.5 см
 • Должина 54 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×