Комбиниран Релаксатор (3во1) Плав

3300 ден

Квалитетен комбиниран релаксатор.

Шифра: ДК-р2200плав Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Високо квалитетен комбиниран релаксатор 3 во 1, кој кога детето е новороденче ќе се користи како релаксатор, потоа како лулка и кога детето ќе прооди како столче/лулка.

Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува, има музика и вибрира. Може и да лула и да биде статичен, одлично за хранење на детето.

Додатокот со висечки играчки е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите.

Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, лесно се вади и може да се пере во машина. 

 

Карактеристики и Погодности:

  • Безбедно и комфорно
  • Смирувачки нежни вибрации
  • Повеќе позиции седиштето за  комфор во зависност од возраста
  • Играчки и музика
  • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
  • Живописни дезени со светли бои, одлично за визуелниот развој
  • Носивост 18 Кг.
  • За деца од 0 до 36 месеци
  • Навлака која може се пере во машина.
  • Сертифицирано

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×