35 %
Заштеда 945 ден

Комбинирана Проодувалка – Musical Lion

2700 ден 1755 ден

Комбинирана проодувалка со музика, играчки, пиано и светилки.

Опис

Musical Piano Lion Walker е прекрасна комбинирана проодувалка, која детето може да ја вози со што ќе го развие балансот и равнотежата.

Освен како помош во проодувањето, може да служи и како едукативна играчка, бидејќи има интерактивни делови со кои детето ќе ја развива моториката, љубопитноста и координацијата на рацете со очите.

Проодувалката има вградено пиано, интерактивни играчки со музика и светилки.

Димензии:

  • Висина 44 см
  • Должина 48 см
  • Ширина 40 см

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување, идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×