Комплет за Купатило – Сет 5

680 ден

Прекрасен сет за купатило изработен од глазирана керамика со дезен.

Опис

Исклучително практичен сет за купатило изработен од глазирана керамика со прекрасен дезен.

Сетот се состои од:
-Дозер за течен сапун
-Сад за четки за заби
-Две Чаши
-Сад за сапун

Сетот доѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×