Корпа дрвена (23см)

100 ден

Плетена корпа.

Шифра: Ц40-кафена Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Дрвена корпа со дијаметар 23 см.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×