35

Штитник од Прскање

150 ден

Заштитна алуминиумска преграда која штити од прскање на маслото додека се готви.

На залиха

Опис

Колку често ја чистите и бришете кујната после само едно приготвување на пржена храна?

Со овој револуционерен и практичен реквизит ќе го решите проблемот еднаш за секогаш.

Алуминиумска преграда која се дипли на 3 дела и е исклучително лесна за поставување.

Се што треба е да го поставите штитникот околу тавата и готово.

А може и да ја поставите исправена на ѕидот/плочките…

А може и да искомбинирате два штитника заедно и да го заштитите целиот шпорет.

Кога ќе завршите со готвењето преградата може да ја измиете со вода.

Ваквите слики во вашата кујна ќе станат минато, засекогаш.

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This