Корпа за Алишта – Light & Dark

1280 ден

Ултра практична високо квалитетна двојна корпа за веш со рачки и алуминиумска конструкција.

Опис

Модерна и ултра практична високо квалитетна двојна корпа за веш со рачки и алуминиумска конструкција. Идеална за складирање валкани алишта, веш, итн…

Корпата има две комори со различна боја, една за светли и една за темни алишта соодветно обележани.

Изработена од дебел квалитетен текстилен материјал, алуминиумска сталажа (која по потреба се собира, а има и рачки за лесно кревање, прекрасен дизајн, ултра практично.

Ќе бидете пријатно изненадени колку многу алишта собира.

Текстилните комори по потреба лесно може да се извадат и постават на алуминиумската конструкција.

Благодарение на вградените рачки без проблем ќе ја подигнете и преместите по потреба дури и кога е полна.

А како надополнување на прекрасниот функционален дизајн, корпата од задната страна има џебори за складирање и чување на различни аксесоари.

Корпата ислучително лесно се составува и собира, и кога не ја користите зафаќа многу малку простор.

Димензии:

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This