15 %
Заштеда 500 ден

Креветче – Лулка со Заштитна Мрежа и Корпа (Розе)

3350 ден 2850 ден

Практично креветче/лулка со заштитна мрежа, корпа и тркалца за бебе.

Опис

Креветче/лулка со заштитна мрежа од комарци (инсекти), и перничка со што се овозмужува комплетен комфор и мирен сон на вашето бебе.
Освен лулка може да се користи и како подвижно креветче, бидејќи на краевите на нозете има и додаток тркалца (со кочници) кои кога ќе се завртат креветчето станува подвижно. На долниот дел има прикладна корпа во која може да ги чувате есенцијалните бебешки аксесоари и реквизити.

Карактеристики и погодности:

  • Произведено со највисоки безбедносни стандарди
  • Мрежа за комарци/инсекти која лесто се поставува и отстранува
  • Модус за користење како лулка за лесно успивање на бебето
  • Модус со тркалцата овозможува мобилност, а со кочниците може да го закочите
  • Корпа за реквизити
  • Прекрасен дизајн со полка точки
  • Освен плава со точки, оваа креветче го има и во розева и плава со дезен варијанта.

Димензии:
Висина 115 см
Ширина 55 см
Должина 90 см

Препорачана возраст 0+  од раѓање па нагоре.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×