15 %
Заштеда 500 ден

Креветче – Лулка со Заштитна Мрежа и Корпа

3350 ден 2850 ден

Практично креветче/лулка со заштитна мрежа, корпа и тркалца за бебе.

Нема на залиха

Опис

Креветче/лулка со заштитна мрежа од комарци (инсекти), и перничка со што се овозмужува комплетен комфор и мирен сон на вашето бебе.
Освен лулка може да се користи и како подвижно креветче, бидејќи на краевите на нозете има и додаток тркалца (со кочници) кои кога ќе се завртат креветчето станува подвижно. На долниот дел има прикладна корпа во која може да ги чувате есенцијалните бебешки аксесоари и реквизити.

Карактеристики и погодности:

  • Произведено со највисоки безбедносни стандарди
  • Мрежа за комарци/инсекти која лесто се поставува и отстранува
  • Модус за користење како лулка за лесно успивање на бебето
  • Модус со тркалцата овозможува мобилност, а со кочниците може да го закочите
  • Корпа за реквизити
  • Прекрасен дезен
  • Освен со дезен, оваа креветче го има и во розева и плава варијанта.

Димензии:
Висина 115 см
Ширина 55 см
Должина 90 см

Препорачана возраст 0+  од раѓање па нагоре.

 

Забелешка: Можно е да има мали варијации во дезенот за разлика од приложените фотографии…

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×