15 %
Заштеда 490 ден

Креветче – Лулка со заштитна Мрежа (Розе)

3250 ден 2760 ден

Практично креветче/лулка со заштитна мрежа и тркалца за бебе.

Нема на залиха

Опис

Креветче/лулка со заштитна мрежа од комарци (инсекти), и перничка со што се овозмужува комплетен комфор и мирен сон на вашето бебе. Освен лулка може да се користи и како подвижно креветче, бидејќи на краевите на нозете има и додаток тркалца (со кочници) кои кога ќе се завртат креветчето станува подвижно.

Карактеристики и погодности:

  • Произведено со највисоки безбедносни стандарди
  • Мрежа за комарци/инсекти која лесто се поставува и отстранува
  • Модус за користење како лулка за лесно успивање на бебето
  • Модус со тркалцата овозможува мобилност, а со кочниците може да го закочите
  • Прекрасен дизајн со полка точки
  • Освен розева оваа креветче го има и во плава и крем варијанта

 

 

Препорачана возраст 0+  од раѓање па нагоре

Тежина на лулката: Нето 5 кг | Бруто 6 кг

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×