20 %
Заштеда 1600 ден

Куфери – Black (Сет3)

7995 ден 6395 ден

Сет од 3 квалитетни црни куфери изработени од флекси пластика.

Шифра: 8130-црни Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Сет од 3 квалитетни куфери, со тркалца и рачка, плус механизам со бројки за заклучување.

Тркалцата ротираат 360 степени, рачката има повеќе нивоа на подесување. Изработени од квалитетна флекси пластика. Кога не се користат за лесно чување куферите се собираат еден во друг.

Димензии:
Голем куфер
-Висина 75 см
-Ширина 40 см
-Длабочина 30 см

Среден Куфер
-Висина 65 см
-Ширина 40 см
-Длабочина 25 см

Мал Куфер
-Висина 55 см
-Ширина 35 см
-Длабочина 22 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×