KE-6

Кујнска вага (18×11см)

549 ден

Кујнска вага.

Нема на залиха

Опис на Производот

Дигитална кујнска вага со капацитет до 5кг.

Висина 11 см

Дијаметар на садот 18.5 см

Работи на батерија.

Додатни информации

Тежина 0.53 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кујнска вага (18×11см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This